برای پاسخگویی به تقاضای جهانی انرژی برای تهیه انرژی برای آینده.

اهرمی

X1 SERIES

سری دی اس

​​DS SERIES

برای پاسخگویی به تقاضای جهانی انرژی برای تهیه انرژی برای آینده.

الگانت فلزی

ELEGANT METAL

​الگانت شیشه

ELEGANT GLASS

برای پاسخگویی به تقاضای جهانی انرژی برای تهیه انرژی برای آینده.

​​آنتیک 

​ANTIQUE 

برای پاسخگویی به تقاضای جهانی انرژی برای تهیه انرژی برای آینده.

سادگی توام با وقار و مینیمالیست نگری به سبک آلمانها را ،به وضوح میتوان در کلید های لمسی سری اکس وان ساخت شرکت معتبر هانس مولر و تحت برند تجاری ادکو مشاهده کرد.
درواقع سبک زندگی مدرن-لوکس باعث شده تا مواد مختلف با ظرافت خاص در کنار یکدیگر قرار بگیرند و به نوعی بینش ما نسبت به اجزاء خانه   را دچار دگرگونی کند .
کلیدهای لمسی اکس وان در فضایی کوچک قادر به کنترل 8 خط روشنایی مختلف میباشد.
جنس شیشه اولترا کلییر با ضخامت 6 میلی متر باعث توجه بیشتر طراحان و مصرف کنندگان سخت پسند شده است.
تعبیه ال ای دی ها برای هریک از خطوط بر روی شیشه و ترکیب نور و شیشه بر روی این محصول یک برنده با تمام معناست.

این کلیدها دارای صفحه لمسی کاملاً حساس و در عین حال با کیفیت میباشد.
از ویژگیهای این نوع کلیدها میتوان به قابلیت نصب در قوطیهای استاندارد مورد استفاده در ایران دانست. 


​کلیدهای لمسی سری دی اس 55 یکی از پرفروش ترین و در عین حال پر طرفدارترین مدلهای کلیدها محسوب می شود .
یکی از دلایل خوب برای استفاده از این کلیدها ،امکان نصب انواع کادر ها با طرح ،رنگ و جنس مختلف می باشد.
کادر های شیشه ،فلز،چوب ،سنگ و غیره ترکیبی بسیار جذاب و متفاوتی را به خانه رویایی شما می دهد.
قابلیت نصب این کلید ها بر روی قوطیهای سنتی ،بدون نیاز در تغییر ساختار آنها و ترکیب شدن با کلیدهای سنتی و پریز های استاندارد 55 آلمانی باعث محبوبیت هر چه بیشتر این کلید ها شده است.

ESPIRIT

​کلیدهای اهرمی اسپریت از پرفروش ترین و در عین حال پر طرفدارترین مدلهای کلیدها محسوب می شود .
یکی از دلایل خوب برای استفاده از این کلیدها ،امکان نصب انواع کادر ها با طرح ،رنگ و جنس مختلف می باشد.
کادر های شیشه ،فلز،چوب ،سنگ و غیره ترکیبی بسیار جذاب و متفاوتی را به خانه رویایی شما می دهد.
قابلیت نصب این کلید ها بر روی قوطیهای سنتی ،بدون نیاز در تغییر ساختار آنها و ترکیب شدن با کلیدهای سنتی و پریز های استاندارد آلمانی باعث محبوبیت هر چه بیشتر این کلید ها شده است.

سری لمسی

​VERTIGO

ورتیگو

مدل کلید و پریز آنتیک ادکو ظرافت خاصی در هماهنگ شدن با محیط اطراف دارد و با توجه به طراحی این مدل کلید نیاز به استفاده از آن در اکثر ساختمانها با اتاقهای کلاسیک و سنتی احساس می شود.
مدل کلید و پریز آنتیک موفقیت خود در فروش را مرهون کیفیت بالای مواد ساخته شده و ترکیب های زیبای ایجاد شده با کادر و رویه های متفاوت آن می باشد.
در مدل کلید و پریز الگانت فلزی ادکو، سطح کار ، تنوع رنگ ، کیفیت بالا و مواد اصل بکاربرده شده، این مدل را کاملا متمایز می سازد. رنگ کادرهای این مدل شامل تیتانیوم،استیل ، طلایی براق و برنجی است که ترکیبات زیبایی با کادر های مختلف ایجاد می کنند.​​​​​​​
رنگ طلایی این مدل کلیدو پریز در بازاربسیار موفق بوده و یادآور کیفیت، ظرافت و زیبایی است. ساختار این کلید با رنگ طلایی از جسارت و مواد عالی بهره بردهاست. این رنگ یادآورانرژی و حرارت خورشید است درحالیکه کلید این مدل با رنگ نقره ای به نوعی یاداور نور ماه می باشد.​​​​​​​
مدل کلید و پریز  الگانت شیشه ادکو با کادر شیشه ای بوده که کیفیت بسیار بالایی داشته و آن را متمایز ساخته است. در این مدل کلید لبه های بیرونی مانند سنگ های قیمتی بریده شده اند تا بر ظاهر واحساس زیبا تأکید کنند​​​​​​​​​​​​
​​​​​​​کلید پریزهای سری ورتیگو به شکل گرد از سنگ طبیعی و برنز ساخته شده است.برش سنگ و قرار دادن آنها کنار هم بدقت  انجام شده است. این مدل کلید یکی از اجزای لوکس در دیوار ساختمان ها محسوب می شود. سنگ کار شده در این کلید در دورنگ در دسترس بوده که شامل سنگ کاررای سفید و قهوه ای تیره است.
رنگ طلایی این مدل کلید بسیار پرطرفداربوده و یادآور کیفیت، ظرافت و زیبایی است. ساختار این کلید با رنگ طلایی از جسارت و مواد عالی بهره بردهاست. این رنگ یادآورانرژی و حرارت خورشید است درحالیکه کلید مدل ورتیگو با رنگ نقره ای به نوعی یاداور نور ماه می باشد.​​​​​​​

​گوتیک

​​​Ghotic

کلید و پریز مدل گوتیک یادآور هنر آلمان در اوسط قرون 12 ام تا 16 ام میلادی  است. معماری، اساس شکل گیری و ساختار اصلی طراحی گوتیک بود که ریشه در تلاش برای حل مسائل مرتبط با طاق های سنگی سقف ها داشت. کلیدو پریزی زیبا که ترکیبی از برنز ، طراحی کلاسیک و فناوری مدرن می باشد.​​​​​​​​​​​​​​

​​کلید و پریز مدل اکس وان

​​کلید و پریز مدل دی اس ۵۵

​​کلید و پریز مدل اسپریت (کلید های اهرمی)

​​کلید و پریز مدل آنتیک 

​​کلید و پریز مدل الگانت شیشه

​​کلید و پریز مدل الگانت فلز

​​کلید و پریز مدل ورتیگو (کلید و پریزهای چرخشی)

​​کلید و پریز مدل گوتیک (کلید و پریزهای اهرمی)

ارائه مشاوره برای انتخاب کلید و پریز

شرکت ادکو این امکان را فراهم  آورده که مشتریان عزیر از مشاوره لازم برخوردار بوده تا از انتخاب کلیدو پریز نهایت رضایت را داشته باشند.

چه می توانیم پیشنهاد کنیم

خدمات ما

پرزنت محصولات در شرکت 

در محل شرکت استندهایی از کلید و پریز های شرکت قرار داده شده تا مشتریان گرامی در صورت تمایل انتخاب خود را براحتی و از نزدیک انجام دهند.

پرزنت محصولات در محل بنا

گاهی اوقات مشتریان گرامی بدلیل مشغله زیاد تمایل دارند تا کلید و پریز خود را در محل بنا انتخاب نمایند. شرکت ادکو این امکان را برای این دسته از مشتریان محترم فراهم نموده است.

ارائه پیش فاکتور برای کلید و پریز انتخاب شده

پس از انتخاب کلید و پریز مورد نظر ، مشتریان عزیر می توانند پیش فاکتور کلید و پریز انتخابی خود را دریافت نمایند تا از مدل و قیمت کلید و پریز خود اطمینان حاصل کنند.

تماس با ما